İade ve İptal Şartları

Teslimat

Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde Kocaeli’nden kargoya verilir. Müşterinin sipariş verdiği Clean Meow, teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır. Kargo şirketinden doğan gecikmelerden Clean Meow sorumlu tutulamaz.

İadeler

Hazır sipariş edilen Clean Meow ürünleri herhangi bir sebep göstermeden teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün sevkiyat adresimize ulaştıktan ve kalite kontrol incelemelerinden sonra iade için kabul edilir. İade kabul işlemleri 7 iş günü sürebilmektedir. İade kabülü yapılan ürünlerin ücreti,  kabul tarihinden sonra 3 iş günü içerisinde müşteriye aynı yolla geri ödenmek üzere işleme alınır. Yani nakit ödediyseniz nakit, kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartına iade işlemleri başlatılır. Clean Meow ücret iade zamanı konusunda taahhüt vermez, kullandığınız kredi kartı veya çalıştığınız bankaya göre iade zamanları değişkenlik gösterir.

İade Süreci

Müşteri iade isteğini belirtip detayları görüşmek üzere 0532 4308487 numaralı telefonu arar, neden iade etmek istediğini belirtir. Ekibimiz iade süreci başlamadan müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılabilecek bir şey varsa teklifini iletir. Yoksa iade isteğini kayda alıp müşteriyi bir sonraki aşama için yönlendirir.

Müşteri ürünü, anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile alıcı ödemeli olarak İade sürecini başlatabilir. Kargoya verdiğine dair makbuzu Clean Meow ekibine mail yoluyla iletmesi gerekir.([email protected])

İade edilen ürünler adresimize ulaştığında ekibimiz öncelikle yıpranma durumunu tespit etmek üzere kontrol eder.  Ürün kutusu hasarlı, delik, kutusu açılmış ürünler iade alınamaz.

Değerlendirme sonucu ne olursa olsun müşteri telefon ile aranarak sonuç hakkında bilgilendirilir

3 iş günü içinde ücret iadesi süreci başlatılır veya yeni ürün alıcıya teslim edilmek üzere kargoya verilir.

İade kabul edilirse kargo bedelini satıcı, edilmezse müşteri üstlenir.

İade Şartları

İade isteğinin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış, açılmamış, ürün içeriğinde eksilme olmamış, kutusu hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Kullanılmış veya yeniden satılamayacak şekilde zarara uğramış ürünler iade edilemez.