Neden Clean Meow Kullanmalıyım?

Güvenli ve Doğaldır

Clean Meow bir kedi kumundan ziyade, bir kedi tuvaleti çözümüdür. %100 Bitkisel içeriğiyle, hem kedinizin hem de sizin sağlığınız için son derece güvenilir ve doğaldır.

Süper Emicidir

Clean Meow süper emici kedi kumu çözümüdür; hacminin %560'ına kadar sıvıyı hapseder ve kokuyu önler. Hindistan cevizi ürünü kedi kumu olarak hem doğal hem kokusuz hem de emicidir.

Kimyasal İçermez

Clean Meow; doğaya ve çevreye zarar veren maden ocaklarında değil, Sri Lanka’nın geniş ve doğal hindistan cevizi bahçelerinde yapılır. Ağır sanayi atıklarına maruz kalmış yeraltı ürünü değildir.

Çevrecidir

Clean Meow üretilirken doğaya asla zarar verilmez ve kullanılmış Clean Meow doğaya asla zarar vermez.Üretiminden tüketimine DÜNYA DOSTU TEK KEDİ KUMUDUR

Toz Çıkarmaz

Clean Meow; Diğer kedi kumlarına kıyasla, içerisinde pudra veya toz halinde üretim artıkları bulunmadığı için, sizin ve kedinizin solunum sistemi için en sağlıklı çözümdür.

Natüreldir

Clean Meow; sürdürülebilen %100 doğal, %100 organik hindistan cevizi kabuğundan yapılmış bitkisel bir üründür. Tamamı ile bitkidir, sadece hindistan cevizidir. Başka hiç bir şey değil

Kedi Dostudur

Clean Meow kedi kumundan öte sadece Clean Meow'dur. İçeriği ve saflığıyla kedi dostudur. Kediler tarafında yenileblir, sağlıklarına hiç bir zararı yoktur.

Ekonomiktir

Clean Meow; kullanabileceğiniz en ekonomik kedi kumudur. Kullanım yönergelerini takip etmeniz durumunda, hem kedinizin hem de sizin konforunuza oranla yıllık bütçenize katkı sağlar.

Kolay Temizlenir

Clean Meow'ı ister tuvaletinize isterseniz bahçenize dökerek talimatlara göre kullanmanızın ardından kolayca doğaya geri bırakılabilirdir.