Kedinizin ve Sizin Sağlığınızı Düşünen Tek Kedi Kumu
Clean Meow, yaşadığımız dünyanın ve üzerindeki kaynakların verimli kullanımı amaçlanarak; evcil hayvanlarınızın ve kedilerinizin kullanımı için gerekli olan hijyen ürünlerinin üretiminde küresel ölçekte bir değişim yaratmak amacıyla, Türkiye’de kurulmuştur. Küresel iklim değişikliği ve doğal kaynakların sürdürülemez tüketimi ülkemizde ve dünyada geri dönüşü imkânsız tahribatlara sebep olmaktadır. Hem doğal yaşam alanlarının hem de canlı türlerinin kaybıyla sonuçlanan insan kaynaklı tehditlerin durdurulmasına katkıda bulunmak, marka ve firma olarak temel hedefimizdir. Clean Meow, mevcut tüketici alışkanlıklarını değiştirerek, tüm canlıların doğayla uyum içinde yaşadığı bir gelecek için çalışmayı kendine amaç edinmiştir.

Yaşam dostlarımız olan evcil hayvanların başında gelen kedilerin ev içi hijyenik tuvalet kullanımına yeni bir bakış açısı getiren Clean Meow; doğal yapısı ile can dostunuzun sağlığını gözetirken, aynı zamanda kullanım sonrası doğaya geri salınımda toprağın verimliliğini artırarak Türkiye’de ilk olma özelliğiyle hem ülkemize hem de dünyadaki diğer ülkelere öncü olmanın gururunu taşımaktadır.

Hayvanseverliğin yansıra doğaya saygılı olmanın, ekolojik sistem içerisinde kimyasal iz bırakmamanın önemini bilen firmamız, toprak altı işlenmiş ürünlere alternatif değil; bu tür ürünlere karşı, tamamıyla olması gerektiği gibi, %100 bitkisel ve %100 natürel olarak formüle edilmiş bir ürün geliştirmiştir. Clean Meow sıradan bir kedi kumu markası değil, doğanın sunduğu mucizelerden biri olan Hindistan cevizinden elde edilmiş, alternatifsiz bir kedi tuvaleti çözümüdür.

Clean Meow bir MA Biolif markası olarak hizmet vermektedir. Sri Lanka’da bulunan şirketimiz MA Biolif bünyesinde, çevre dostu ve uygun maliyetli doğal ürünler geliştirmekteyiz. Örtü altı seralar için sebze-meyve ve çiçek yetiştirme ortamları, endüstriyel yakıt sızıntılarının temizliği için organik yağ emiciler, hayvan bakımında yatak veya tuvalet gibi farklı uygulamalara yönelik birinci kalite çözümler, daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için organik besinler ve kişisel bakım ürünlerinin tamamı mütevazi ve mucizevi Hindistan cevizinden elde edilmektedir