Bir Kedi Tuvaleti Bakışı

Meow Mayıs 29, 2019 0 Comments

Evcil hayvanlarınızın ve sizin, evinizde en çok haşır neşir olduğunuz şey, tabiki kedinizin tuvalet kabı. Kedinizin tuvaletini temizlerken, kedinizin tuvaletine yeni kedi kumu dökerken sürekli olarak temasta ve sürekli olarak o kapla bir bütün olma durumundasınız. Öyle ki, bazı evlerde kedi tuvaletleri banyolara saklanırken, bazı evlerde balkonlarda çözüm aranırken, bazı evlerde ise salonun baş köşesinde bir kedi tuvaleti görmeniz çok mümkün.

Biz de, bu kadar haşır neşir olduğumuz bir ev ve evcil hayvan eşyasının, tasarımsal olarak ne boyutlara geldiğini bir araştıralım, bir bakalım istedik.

Karizmatik Bir Kedi Tuvaleti

Curio’nun sunduğu bu sevimli kedi tuvaletleri, modern bir kedi tuvaleti çözümü ya da bir kedi evi olarak kullanılabilir! Yaşam alanınıza güzel bir şekilde harmanlanan Curio kedi kutuları, hem hazır hem de temizliği için suya dayanıklı gerçek ahşaptan yapılmış muhteşem ve pratiktir. Maksimum koku kontrolü için çift havalandırmalı tasarıma sahip olan Curio kedi kumu kutularının aynı zamanda montajı da çok kolay  ve hem akçaağaç hem de cevizden modelleri bulunyor. Kişisel favorimiz, iki yan paneli şık ve orta çağdan ilham alan bir desenle serigrafili ceviz olan modeli.

Modkat Bir Harika

Modkat gerçekten başarılı ve bir o kadar da modern bir kedi tuvaleti çözümü markası. Modern bir bakış açısıyla tasarlanmış kedi tuvaletleri üreten firma, ayrıca kedinizin tuvaletini ttemizlerken size kolaylık getirecek sarf malzemelere ve aksesuarlara da sahip. Beyaz, siyah ve gri renk seçenekleriyle, iskandinav tasarım çizgisindeki bu kedi tuvaletlerinin çok hoşuna gideceğinize eminiz.

Özellikle kullan at içlik sarf malzemesi olması, kedi kumunuzun son kullanımına kadar kürekle temizliğini halletmenizin akabinde, en son kalan ve en pis işten de sizi uzak tutabiliyor. Kedi kumu paspası ve özel küreği de oldukça işlevsel ve bir kedi tuvaletinde olması gereken şeyleri oldukça iyi hesap etmişler. Bir kaç çeşidi olan kedi tuvaletlerinde bir kaç çeşit de kedi tuvaleti poşeti çözümleri var, hem sıvı geçirmezliği olan hem de mukavemeti yüksek olan bu poşetler, kedi seven titizler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Şirket ayrıca, Hindistan cevizi kedi kumunu tuvaletlerinde özellikle tavsiye ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir